×


Jakto, že je naše řešení nejlepší na trhu?

 

Léta jsme vymýšleli různé postupy, jak získat během krátké doby co nejvíce zákazníků.

 

Prováděli jsme desítky analýz, testovali jsme desítky řešení, utratili jsme na reklamách stovky tisíc z vlastní kapsy.

 

A výsledkem toho je geniální marketingové řešení, které jednoduše představí Váš produkt nebo službu, klade důraz na to, co je opravdu potřeba, vynechává zbytečně nezajímavé zdlouhavé představování a dokáže prodat cílové skupině lidí přesně to, co potřebují - Vaše produkty, Vaše služby!Rychlost a kvalita našich webů dle metriky Google Page Speed Insights: 97 ze 100

V průměru všechny webové stránky vytvořené u nás mají v tomto uznávaném testu výsledky 97% ze 100. Třeba takový Seznam.cz v těchto testech ani nevyhovuje. Zvládne toto jakákoliv jiná společnost za 199 Kč měsíčně? Vyzkoušejte si otestovat Vaše, nebo jakékoliv jiné stránky v tomto testu na odkazu níže.


Plně přizpůsobitelné weby pro všechna zařízení

To už by měla být dnes samozřejmost, v praxi tomu ale bohužel tak rozhodně není. U nás se toho nemusíte bát, my celý náš projekt stavíme na tom, že weby musí být plně optimalizovány na všechna zařízení a jsou přesně navrženy tak, aby zákazníka vedly k objednávce Vašich produktů, nebo služeb. 


Kolik platíte Ajťákům teď? S námi maximálně tak 49 Kč

Pokud již máte stránky u kohokoliv jiného, jistě víte, jaké to je, když na webu potřebujete něco upravit a nemůžete jednoduše sami. Ajťák má spoustu práce a pak si za mini úpravy řekne spoustu peněz. Obyčejný web pak firmy může stát třeba i 20 tisíc měsíčně a to jen při údržbě, není to Váš případ? Každopádně my Vám dokážeme vytvořit nejen jednostránkový web, ale kompletní webové stránky s podstránkami či dokonce e-shop. U nás si pak můžete web spravovat, rozšiřovat, předělávat úplně sami a pokud na to nemáte nervy, tak si stačí připlatit měsíčně 49 Kč a máte úpravy v ceně a to jakékoliv budete potřebovat.


Žádné laciné šablony, web skládáme z námi připravených moderních komponentů

A těch komponentů je momentálně více než 90 a každým týdnem vyvíjíme další a další. Všechny jsou navíc pravidelně aktualizovány a proto Váš web bude podle nejnovějších trendů, které právě letí. To znamená, že každý vytvořený web s námi, bude originální, moderní a jednoduše luxusní!


Web si můžete kdykoliv sami rozšiřovat a upravovat

Web, který pro Vás vytvoříme, nebo si jej přímo vytvoříte Vy, si můžete kdykoliv sami celý předělat, jakkoliv upravovat, či vylepšovat a rozšiřovat. Všechny námi vyvíjené komponenty jsou Vám dostupné a Vy si tak můžete web dále skládat v administraci sami, jak jen budete potřebovat. Můžete tak jednoduše změnit například otevírací dobu, ceny, texty, obrázky, úplně vše co Vás napadne.. Udělá tohle pro Vás jiná společnost za 199 Kč měsíčně?