×


Kompletní ceník

Profesionální web měsíčně za cenu oběda? To je možné pouze u nás.

Podívejte se na aktuální ceník.

Profi web

399 Kč / měsíc

249 Kč / měsíc

Úplný přístup do celého systému pro správu Vašeho webu.

Nemusíte se o nic starat, doména i hosting v ceně.

Mám zájem

Individuální úpravy

500 Kč / hod.

250 Kč / hod.

Pokud chcete na webu cokoliv individuálně naprogramovat.

Např.: Kalkulace ceny, obj. systém, apod...

Více informací

Příplatky webu

Váš web si můžete dále ještě více zdokonalit pomocí velkého množství příplatků, které přímo v našem systému nabízíme. Všechny příplatky jsou na bázi korunových hodnot.Nejčastější otázky k ceníku

Seznam nejčastějších otázek k ceníkům a jejich odpovědi na ně.

Ano, balíčky můžete mezi sebou kombinovat, takže pokud například zakoupíte balíček 10 stránek navíc a balíček 50 stránek navíc, dohromady budete mít 60 stránek + 10 zdarma

Jakékoliv příplatky si můžete aktivovat úplně kdykoliv. Stejně tak je můžete kdykoliv zrušit. Po jejich aktivaci bude potřeba uhradit stanovený poplatek za daný příplatek, který aktivujete. Doporučujeme tedy příplatky aktivovat ideálně co nejdříve po zaplacení měsíčního poplatku, čímž ušetříte.

To je úplně v pořádku, tím pádem nás stačí kontaktovat a my Vám jakékoliv parametry navýšíme tak, aby Vám to co nejvíce vyhovovalo. Uděláme Vám individuální nabídku.

To je úplně v pořádku, stačí nám jen dát vědět dopředu, že web potřebujete například jen na 3 měsíce a my Vám můžeme podle toho nabídnout individuální nabídku.

Ano můžete, zároveň druhý a každý další web budete mít za zvýhodněnou cenu, stačí nám napsat.

Ideální je toto s námi řešit ihned na začátku a je to možné. Jinak automaticky pokud například publikujete web 10. den v měsíci, budete platit každý měsíc 10. den.