×


Nejčastější otázky

Seznam nejčastějších otázek k webu a jejich odpovědi na ně.

Web jsme pro Vás schopni momentálně vytvořit do 24 hodin. Poté Vám jej zasíláme k prvotnímu náhledu, pak s Vámi řešíme, co byste si přáli například jinak, co Vám tam chybí, apod... Do pár dnů je web kompletně připraven a spuštěn.

Vše, co v administraci upravíte, se ihned projevuje na webu. Nemusíte tak vůbec čekat.

Kdykoliv nás kontaktujte a my se Vám budeme snažit co nejdříve odpovědět a vyřešit jakýkoliv Váš problém.

V základu je to 1 hlavní strana + 9 podstránek, můžete si je ale v libovolném množství přikoupit po balíčcích, které stojí pár korun měsíčně navíc.

Pokud se Vám stane, že by něco nefungovalo tak, jak má, kontaktujte nás a my se budeme snažit chybu co nejdříve opravit.

Jakkoliv nás kontaktujte (email, chat. okno na webu, kontaktní formulář) a my se Vám co nejdříve ozveme a vyřešíme Vaše požadavky.

U nás můžete jednoduše skončit už po třech měsících od začátku spolupráce jednoduše tak, že přestanete platit měsíční poplatek. Budeme ale rádi, pokud nám to dopředu oznámíte.

Opět nás můžete kdykoliv kontaktovat a domluvíme se na tom, že pro Vás uděláme, co budete potřebovat.

Nejčastější otázky k ceníku

Seznam nejčastějších otázek k ceníkům a jejich odpovědi na ně.

Ano, balíčky můžete mezi sebou kombinovat, takže pokud například zakoupíte balíček 10 stránek navíc a balíček 50 stránek navíc, dohromady budete mít 60 stránek + 10 zdarma

Jakékoliv příplatky si můžete aktivovat úplně kdykoliv. Stejně tak je můžete kdykoliv zrušit. Po jejich aktivaci bude potřeba uhradit stanovený poplatek za daný příplatek, který aktivujete. Doporučujeme tedy příplatky aktivovat ideálně co nejdříve po zaplacení měsíčního poplatku, čímž ušetříte.

To je úplně v pořádku, tím pádem nás stačí kontaktovat a my Vám jakékoliv parametry navýšíme tak, aby Vám to co nejvíce vyhovovalo. Uděláme Vám individuální nabídku.

To je úplně v pořádku, stačí nám jen dát vědět dopředu, že web potřebujete například jen na 3 měsíce a my Vám můžeme podle toho nabídnout individuální nabídku.

Ano můžete, zároveň druhý a každý další web budete mít za zvýhodněnou cenu, stačí nám napsat.

Ideální je toto s námi řešit ihned na začátku a je to možné. Jinak automaticky pokud například publikujete web 10. den v měsíci, budete platit každý měsíc 10. den.

Nejčastější otázky Affiliate

Seznam nejčastějších otázek k Affiliate a jejich odpovědi na ně.

Stačí nás kontaktovat kdekoliv Vám to bude nejpříjemnější a domluvíme se na Vašich odměnách.

Ano přesně tak, stačí se stát naším partnerem a za každého klienta, který má u nás aktivní web, budete dostávat námi domluvenou částku. Stačí si o ní pouze požádat kdykoliv budete chtít.

Peníze se Vám přičítají na Vaše konto každý měsíc automaticky, pokud Vámi nalezený klient zaplatí. Vy si o peníze můžete zažádat kdykoliv budete chtít přímo v našem systému do kterého máte přístup.

Věrnostní body Vám pomohou k tomu, abyste se posouvali v žebříčku partnerů. Podrobné bodové ohodnocení naleznete v sekci Affiliate.

Každé tři měsíce se vyhlašuje nejlepší partner našeho Affiliate programu. Ten pak dostává cenu o kterou se zrovna hraje. Většinou se jedná o zajímavější finanční ohodnocení, či lepší finanční podmínky.

Tím pádem automaticky zaniká Váš nárok na provizi. Pokud jej dokážete dostat zpět k nám, opět začne platit Váš nárok na provizi. V systému vidíte, kdo z Vašich klientů platí a kdo ne.