×


Psal se rok 2019

Psal se rok 2019, kdy nám celým světem začal hýbat Covid 19, který změnil vše, co bylo dosud zažité, v IT tomu nebylo jinak. Každého podnikatele/firmy se toto období nějak dotklo a my toho nebyli vyjímkou. Zatímco dříve naši klienti byli schopni financovat své projekty weby, e-shopy a systémy na míru, přibylo obrovské množství těch, kteří dali svým projektům STOP! ... A pak už svůj projekt nikdy nerozjeli. Lidé začali být opatrní v tom kolik za co zaplatí. 

 

Na prstech jedné ruky bychom nedokázali spočítat, kolik společností a podnikatelů přestalo mít zájem o řešení na míru a raději investovali peníze jinam a nebo chtěli pouze základní řešení, které jsme v naší společnosti Zawebuj začali programovat čím dál častěji. A pak jsme si řekli: "Takhle ne!". Začali jsme brát v Zawebuj pouze zajímavé projekty a pro ty "klasické", "běžné" jsme začali vytvářet jiné řešení. 

 

Odprostit se od zažitých šablonových stereotypů

Od začátku si potrpíme na originalitu, nemáme rádi, když každý web vypadá úplně stejně, jen má jiný obsah. A přesně na to ve WebTeď cílíme, chceme, aby měl každý svůj originální web, jaký nikdo jiný nemá. 

 

A proto jsme vytvořili platformu, na které dokážeme vytvořit web na míru, který si můžete navíc vytvořit i Vy sami, aniž byste nás k tomu potřebovali. Zároveň si web můžete kdykoliv třeba celý úplně předělat. 

 

Naše vize

Naší vizí je, aby každý mohl mít pro své podnikání, nebo pro jakékoliv účely pořádné webové stránky, nemusel za ně platit desetitisíce, či dokonce statisíce. Když si kdokoliv řekne: "Potřebuji web", chceme být tou společností, za kterou přijde jako první a která mu jeho přání splní přesně podle představ. 


WebTeď

Nový unikátní projekt, plaftorma, díky které Vám vytvoříme originální web na míru během chvilky a za cenu jednoho oběda.

 

Zawebuj

Stále jsme tu ale pro Vás, abychom Vám naprogramovali systém, web, či e-shop na míru, což je ideální volba pro ty nejnáročnější. Zároveň Vám dokážeme upravit Váš WebTeď web na míru tak, aby byl ještě více dle Vašich představ.