×


Jsme Vaše nové IT oddělení

Ušetříte s námi desítky tisíc měsíčně za Ajťáky. Vyvoříme Vám web, e-shop, postaráme se o Vaše sociální sítě. Vše na míru a za pár stovek měsíčně! 
Webové stránky

Vytvoříme webové stránky na míru už od 249 Kč měsíčně. 

E-shop na míru

Vytvoříme e-shop na míru už od 269 Kč měsíčněSociální sítě

Vytvoříme Vám Instagram, Facebook, TikTok, budeme za Vás tvořit příspěvky, budeme online... Už od 399 Kč měsíčně. 

Reklama, marketing

Vymyslíme plán, jak propagovat Vaše služby, produkty a budeme spravovat Vaše reklamní kampaně už od 199 Kč měsíčně. 


Proč s námi spolupracovat?

Proč byste měli spolupracovat právě s námi? Podívejte se na naše největší přednosti! Web si můžete kdykoliv sami rozšiřovat a upravovat

Web, který pro Vás vytvoříme, si můžete kdykoliv sami celý předělat, jakkoliv upravovat, či vylepšovat a rozšiřovat v našem luxusním online editoru. 


Rychlost a kvalita našich webů dle metriky Google Page Speed Insights: 97 ze 100

V průměru všechny webové stránky vytvořené u nás mají v tomto uznávaném testu výsledky 97% ze 100. Třeba takový Seznam.cz v těchto testech ani nevyhovuje. Zvládne toto jakákoliv jiná společnost za 249 Kč měsíčně? Vyzkoušejte si otestovat Vaše, nebo jakékoliv jiné stránky v tomto testu na odkazu níže.


Ušetříte hromadu peněz za ajťáky

Naši specialisté se o Vás budou starat v rámci měsíčního předplatného, od webu, přes sociální sítě až po marketing. Díky tomu, že vše budete řešit s námi, ušetříte hromadu peněz za různé jednotlivé IT specialisty. 


Pro koho jsou naše služby ideální?

Nejste si jisti, zda jsou pro Vás naše služby ideální? Podívejte se, kdo nás využívá nejčastěji. Jsem podnikatel/firma a potřebuji web

U WebTeď se o vše postarají, já nemusím nic řešit, dokonce ani platit drahý vývoj webu. Nemusím se stresovat o investici do prezentace na internetu, platím jen 249 Kč měsíčně a když budu chtít skončit, prostě přestanu platit. Peníze, které bych vynaložil do tvorby webu mohu využít jinde, kde jsou pro mě nejvíce efektivní.  

Chci web

Pořádám akci, potřebuji ji nějak prezentovat

Pořádám společenskou akci potřebuji ji nějak prezentovat a nechci rozhodně utrácet za vývoj webu a nemohu čekat měsíce, než bude web vytvořen. U WebTeď mám web téměř ihned a za minimální peníze.

Potřebuji web

Platíme spustu peněz za naše stávající řešení

Ajťáci po nás chtějí tisíce za malé úpravy a další tisíce jen za to, že je náš web vůbec funkční, jako firma hledáme kde ušetřit a s WebTeď jsme nejen ušetřili, ale naše webové stránky jsou nyní modernější a jsme na tom lépe ve vyhledávání. 

 

Chci ušetřit

Potřebujeme Stránky na naše reklamní akce

Často vymýšlíme marketingové akce a nechat si vytvořit jednoduchou stránku, kam přivedeme zákazníky z reklamy, stojí zbytečně moc peněz. U WebTeď zaplatíme pouze 249 Kč měsíčně, což jsou úplně minimální náklady. 

 

Chci web

Nejčastější otázky

Seznam nejčastějších otázek k webu a jejich odpovědi na ně.

Web jsme pro Vás schopni momentálně vytvořit do 24 hodin. Poté Vám jej zasíláme k prvotnímu náhledu, pak s Vámi řešíme, co byste si přáli například jinak, co Vám tam chybí, apod... Do pár dnů je web kompletně připraven a spuštěn.

Vše, co v administraci upravíte, se ihned projevuje na webu. Nemusíte tak vůbec čekat.

Kdykoliv nás kontaktujte a my se Vám budeme snažit co nejdříve odpovědět a vyřešit jakýkoliv Váš problém.

V základu je to 1 hlavní strana + 9 podstránek, můžete si je ale v libovolném množství přikoupit po balíčcích, které stojí pár korun měsíčně navíc.

Pokud se Vám stane, že by něco nefungovalo tak, jak má, kontaktujte nás a my se budeme snažit chybu co nejdříve opravit.

Jakkoliv nás kontaktujte (email, chat. okno na webu, kontaktní formulář) a my se Vám co nejdříve ozveme a vyřešíme Vaše požadavky.

U nás můžete jednoduše skončit už po třech měsících od začátku spolupráce jednoduše tak, že přestanete platit měsíční poplatek. Budeme ale rádi, pokud nám to dopředu oznámíte.

Opět nás můžete kdykoliv kontaktovat a domluvíme se na tom, že pro Vás uděláme, co budete potřebovat.

Tento web byl také vytvořen ve WebTeď