×


Affiliate - partnerský program

Cesta k finanční svobodě začíná právě tady!

Pravidelná renta, více času na rodinu, na vše...

Díky našemu Affiliate partnerskému programu se můžete stát jednoduše finančně nezávislí a můžete zapomenout na klasickou pracovní dobu. Zvládnete to?


Jak náš program funguje?

 

1) Zaregistrujete se u nás

Nejprve se u nás zaregistrujete jako partner a dostanete přístup do našeho systému, kde budete mít celé Vaše partnerské podnikání pod kontrolou. Získáte Promo kód, který bude stěžejní, pro Vaší pravidelnou rentu.

 

2) Najdete klienta

Prvním pracovním krokem je najít klienta, firmu/člověka, který si u nás vytvoří web a začne platit pravidelně své předplatné. Vaším hlavním úkolem je novému klientovi vysvětlit, jak si může jednoduše vytvořit web, jak si jej může spravovat a pomůžete mu k jeho publikaci. Je na Vás, zda to s ním budete řešit osobně, nebo například telefonicky. Důležité je, aby klient věděl do čeho jde a aby uměl s naším systémem pracovat. 

 

3) Provedete jej prvotním sestavením webu

Jak jsme již zmínili, pomůžete klientovi sestavit web, nebo ho poučíte tak, aby byl schopen si jej sestavit sám. Nabídnete mu příplatky, které jeho web posunou na vyšší úroveň - čím více příplatků klient využije, tím větší bude Vaše provize/renta. 

 

Jakmile klient uhradí první platbu, je Vaše práce splněna a v tu chvíli jste se zaručil o to, aby Vám chodila pravidelná renta/provize, která není nijak limitována, jednoduše jak dlouho bude klient platit a využívat služby WebTeď, tak dlouho budete dostávat peníze. 

 

Proto doporučujeme hlídat si své získané klienty a udržovat je u nás, protože tak si zaručíte pasivní příjem.

 

4) Přijímáte provizi/rentu

V systému vidíte podrobný přehled Vašich klientů a vidíte, zda jsou aktivními plátci, nebo ne. Zároveň si v systému můžete zažádat o vyplacení renty/provize. Zažádat můžete vždy maximálně jednou měsíčně. 24 900 Kč měsíčně?

Taková renta je zcela reálná, pokud to budete brát opravdu vážně. Když k nám přivedete 100 klientů, znamená to pro Vás při současné ceně našeho systému minimálně 24 900 Kč měsíčně. Jakmile zapracujete na získání klientů, pak už je to pro Vás zisk bez jakékoliv další práce. 

 

Web u nás momentálně stojí 249 Kč měsíčně, z čehož 130 Kč je Vašich + 50% z příplatků.

 

Chci to vyzkoušet

nový iPhone každý rok zdarma?

Sehnat 20 lidí, kteří si u nás vytvoří web není nic složitého. Pokud umíte jednat s lidmi, bude to pro Vás mnohem jednodušší a budete mít větší potenciál. 20 lidí = 2 600 Kč měsíčně a to se rovná 31 200 Kč ročně. To je třeba tolik, za kolik si můžete každý rok pořídit nový iPhone. 

Netflix a HBO GO Zdarma

Třeba jste student, škola Vám sebere dost času, ale brigáda mnohem více. Co třeba sehnat 4 lidi, kteří budou náš web používat a za peníze, které Vám budou na účet chodit, můžete mít například předplatné Netflixu i HBO GO. 
Nejste v tom sami, vše Vás naučíme

Předáme Vám Know-How, jak získat co nejvíce zákazníků v co nejkratší době a dostávat tak co největší rentu a být tak co nejdříve finančně nezávislí. 

 

Napište nám a začněte vydělávat hned teď. 


Kliknutím na odeslání formuláře souhlasíte s GDPR.